Tel:
Çin Arduino başlangıç seti Üretici
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Arduino Starter Kitleri, Kontrol Panosu, Sensör Modülleri Fabrikası

DIY Eğitimsel programlanabilir robot projeleri üreticisi

Ana sayfa

Oky Newstar Technology Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Arduino Kontrol Panosu satış için
iyi kalite Arduino Kontrol Panosu satış için
Müşteri yorumları
Ben birkaç yıldır Oky Newstar Arduino kitleri ithal; takım üstün bir hizmettir. Sanırım rahatça söyleyebilirim hiçbir zaman olmuştur bilmek kaç büyük isim şirketler orada şu anda bu sektörde inanılmaz sen kırıklığı.

—— Bayan Corrine--Amerika

Ekibiniz her zaman hızlı bir şekilde anlamak ve benim ihtiyacını karşılamak, ben son derece şirket bazı arkadaşlar için tavsiye been ve çok daha keyifli iş deneyimleri ile Oky Newstar olmasını umuyorum.

—— Bay Esteban - İspanya

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7

1 2 3 4

1 2 3

 • Üretim hattı

  Üretim birimimiz ürünlerimizi üretim hattının tüm adımları içerir. Fabrikamız, Çin'de yürürlükte olan sosyal ve çevre standartlarına göre düzenli olarak denetlenir.

  Oky Newstar malzemeleri komple çözümler için elektronik ürünler, geniş bir yelpazede üretim PC, Android hareket eden telefon, Bluetooth klavye kurulu, Google TV kutusu ve benzeri tablet. Biz kendi tesislerinde monte edilir üretilmiş bileşenler sağlayabilir ya da dış kaynak montaj ve test ve Oky Newstar tam hazır gemiye ürünü üretmek.

 • OEM / ODM

  Diğer üreticiler tarafından sunulan ürünleri ürün ayırmak için kolay bir yol gerek çünkü markalaşma çok önemlidir. Marka emprime baskı ürün ön paneller ve Denizcilik kutuları, relabeling teknik belgeler ve ürün benzersiz olarak seninkini yapmak diğer özelleştirmeleri içerir. Oky Newstar ürün OEM/ODM standart üretim hizmetlerinin bir parçası olarak sunuyor.

 • Ar-Ge

  Oky Newstar teknik sorunları ile ilgili yardım isteyen geliştiriciler için teknik destek sunmaktadır. Bazı durumlarda, OEM digital fotoğraf çerçevelemek çekmek kalkınma çabalarını sorunlarını giderme yardım isteyen geliştiriciler için yardım sağlar. Diğer durumlarda, teknik destek, teknik destek ekibiniz için sonraki katmanı destek anlamına gelir. Her halükarda Oky Newstar destek ekibi-ecek göstermek sen neden "en iyi sektöründe" müşteriler tarafından derecelendirilir.

İletişim bilgileri
Oky Newstar Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Erica Teng

Tel: 86-755-23578860

Faks: 86-755-23578861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Oky Newstar Technology Co., Ltd
Room1105, B blok, Chinto teknoloji bina, Minzhi Road, LongHua, ShenZhen city, GuangDong Eyaleti, Çin
Tel:86-755-23578860
Çin iyi kalite Arduino Starter Kit Tedarikçi. Copyright © 2013 - 2018 arduinostarterskit.com. All Rights Reserved.