Tel:
Çin Arduino başlangıç seti Üretici
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Arduino Starter Kitleri, Kontrol Panosu, Sensör Modülleri Fabrikası

DIY Eğitimsel programlanabilir robot projeleri üreticisi

Ana sayfa

Oky Newstar Technology Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Oky Newstar Technology Co., Ltd

Oky Newstar Technology Co, Ltd Okütar Teknoloji Group Co, Ltd, 4 yan şirketleri ve 1500'den fazla vasıflı işçi ve 50 teknisyenleri olan iştiraki.

Oky Newstar Tech Co, Ltd 2004.It inşa Shenzhen, Çin'de eğitim DIY ürünleri profesyonel önde gelen ihracatçılarından biridir. 12 yıllık kalkınma sonrasında, firmamız büyük bir yüksek teknoloji grubu şirketi, sanayi, teknoloji ve ticaret entegre haline geldi. Elektronik bilgi endüstrisi ana işimiz olarak, eğitim DIY ürünleri endüstrisinde ilk 10 olmaktayız.

Marka garantisi 3 Yıl Garanti, yüksek kaliteli ve iyi satış sonrası hizmetleri. Dört hizmet ekibi (satış ekibi + üretim ekibi + ürün test ekibi + satış sonrası hizmetler ekibi), bizi dünyanın her yerinde daha uzun vadeli iş ortakları kazanmamıza neden olmaktadır. Etkin iletişim, katma değerli hizmetler ve hızlı teknik destek ile kendimizi rakiplerimizden ayırmaya çalışıyoruz. Mayıs 2006'da Okystar, Çin'in En İyi Eğitim Amaçlı İşletmelerden biri oldu.

2009'da Venezuela'da bir yan kuruluş açtık. 2012'de "E-Ticaretin Shenzhen Odası" na üye olduk. Sizlerin desteğini ve kazan-kazan işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

11 yılı aşkın süredir uluslararası ticaret alanındayız. Müşterilerimiz tüm dünyaya yayılmış durumda. Ürünlerimizin fiyat oranına göre en üst düzeyde performans sergilediklerinden övgüyle söz ettik, müşterilerimizden sağlam bir ün kazandık.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : OkyNewstar Okystar

No. Çalışanları : 100~300

Yıllık satış : 150 Million-200 Million

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

2004

Oky Newstar Technology, OKYSTAR TECHNOLOGY GROUP CO. LIMITED'un ortak girişimi olan Hong Kong'da kayıtlıdır .

Oky Newstar Technology, Longhua, Shenzhen, Çin, tüketici elektroniği başkenti kendisini bulun.

2005

Hisence'den OEM siparişini alıyoruz ve bu nedenle yakın iş işbirliğini devam ettirelim.

Noel siparişine ve Çin Yeni Yılı'na hazırlanmak için, personelimizi iki katına çıkararak 100 çalışana.

Oky Newstar Technology, Hisence tarafından Yılın Tedarikçisi olarak tanınmaktadır.

İki yeni montaj hattı kuruldu. Birlikte iki Alman mühendisi ile birlikte.

2006

Oky Newstar ve Sicube stratigrafik bir işbirliği kurmak için bir mutabakat imzalarlar.

Shenzhen Belediye Başkan Yardımcısı Baoan Bölgesi fabrikamızı ziyaret etti.

Oky Newstar, Arduino için ilk kendi markası olan Board'u tanıttı ve tanıtım devresi tasarımından gömülü programlamaya, üst düzey tasarım projelerine kadar birçok kursta kullanılmak üzere önerilen bir Proje Board Öğrenci Öğrenme Seti hazırladık. Öğrencilerin bağımsız bir elektronik devrenin veya arabirim kontrol mantığının bir işlemciye prototip olmasını gerektiren laboratuvar tabanlı dersler için en uygun olanıdır.

2007

Oky Newstar, Arduino için birkaç mikro denetleyici kartı tanıtıyor. Tahtadaki mikro denetleyici, Arduino programlama dili (Kablolama'ya dayalı) ve Arduino geliştirme ortamı (İşleme temelli) kullanılarak programlandı. Arduino projeleri bağımsız olabilir veya bir bilgisayarda çalışan yazılımlarla (Flash, MaxMSP, İşleme) iletişim kurabilirler.

2008

Arduino için bir robot kalkanı tanıtıldı, bu kalkan, Arduino tarafından kontrol edilen bir robot inşa etmeyi kolaylaştırıyor. Kalkan, şasinin pil terminallerine ve motorlarına doğrudan bağlanan monte edilmiş bir şasiye monte edilir ve Arduino, ekranın ön yüzü aşağı bakacak şekilde kalkan içine sokar. Kalkan, çift motor sürücüleri, basit sesler ve müzik çalmak için bir zil, bir kullanıcı basmalı butonu ve 3 eksenli bir ivmeölçer ve pusula içeriyor. Arduino'ya güç sağlamak için akü voltajını artırır ve rahat erişim için Arduino I / O hatlarını, sıfırlama düğmesini ve kullanıcı LED'ini patlar ve engeller ve kenar algılama gibi şeyler için ilave sensörleri barındıracaktır.

Bu yıl, ODM işini deniz aşırı müşterilerle başlatıyoruz.

2009

Hızlı bir büyüme ile personelimiz 900'e ulaşıyor.

Oky Newstar, ISO 9001: 2008 uygunluk fabrikası olarak sertifikalandırılmıştır. Venezüella'da bir yan kuruluş açtık.

2010

Arduino için 3B yazıcı modülümüz laboratuardan çıktı.

O zamana kadar, Güney Amerika, Doğu Avrupa ve Orta Doğu'da seçkin distribütörlerle sağlam bir ilişki kurduk.

Kalabalık ofis ve bitki sonucunda Longhua, Shenzhen'deki yeni fabrikaya geçiyoruz.

2011

En iyi kaliteyi sağlamak için laboratuvarda 6 milyon RMB yatırım yapıyoruz.

Avrupa OEM müşterilerimizden birinin üçüncü parti laboratuvarından CE sertifikası almasına yardımcı oluyoruz.

HK elektronik fuarında eski müşterilere MCU levha ürünlerini tanıtmaktayız.

Oky Newstar Technology, Sunshine Endüstriyel Tasarım'ı, OEM müşteri gereksinimini karşılamaya yardımcı olmak için satın alıyor.

2012

Arduino ile ilgilenen öğrencileri hedefleyen akıllı Car Accessories'imiz piyasaya sürüldü.

Finans tablet bilgisayarımız için SIPO'ya birkaç patent başvurusu yapıyoruz.

OEM pazarına, özellikle deniz aşırı pazarlara odaklanıyoruz.

"E-Ticaret Ticaret Odası" üyesindik.

Cube'dan En Güvenilir İş Ortağı olarak ödüllendirildi.

2013

Arduino için yeni kitler sunuyoruz, o zamana kadar Arduino için birçok modül, kalkan ve sensör için entegre bir ürün hattı geliştirdik.

Firma Servisi

Üretim
Oky Newstar malzemeleri komple çözümler için elektronik ürünler, geniş bir yelpazede üretim PC, Android hareket eden telefon, Bluetooth klavye kurulu, Google TV kutusu ve benzeri tablet. Biz kendi tesislerinde monte edilir üretilmiş bileşenler sağlayabilir ya da dış kaynak montaj ve test ve Oky Newstar tam hazır gemiye ürünü üretmek.

Marka
Diğer üreticiler tarafından sunulan ürünleri ürün ayırmak için kolay bir yol gerek çünkü markalaşma çok önemlidir. Marka emprime baskı ürün ön paneller ve Denizcilik kutuları, relabeling teknik belgeler ve ürün benzersiz olarak seninkini yapmak diğer özelleştirmeleri içerir. Oky Newstar standart üretim hizmetlerinin bir parçası olarak ürün marka sunmaktadır.

Teknik destek
Oky Newstar teknik sorunları ile ilgili yardım isteyen geliştiriciler için teknik destek sunmaktadır. Bazı durumlarda, OEM digital fotoğraf çerçevelemek çekmek kalkınma çabalarını sorunlarını giderme yardım isteyen geliştiriciler için yardım sağlar. Diğer durumlarda, teknik destek, teknik destek ekibiniz için sonraki katmanı destek anlamına gelir. Her halükarda, Oky Newstar destek ekibi size neden sektöründe en iyi değerlendirilen müşteriler tarafından gösterir".

Ürün onarım
Oky Newstar ilişkili ürün garanti şartları altında garanti onarım hizmetleri sağlar. Oky Newstar bileşenleri de komple sistemler için garanti onarım hizmetleri sağlar. Onarım hizmetleri ayrıca sigara garanti onarımı için parça ve işçilik için standart maliyeti kullanılabilir.

Danışmanlık
Bu danışmanlık satış öncesi ürün hedeflerinizi teknik analizini içerir oky Newstar sunmaktadır. Oky Newstar mühendisleri birçok şirket kendi ürün geliştirme hızlandırmak ve rekabetçi ürünler pazara sunmak yardımcı oldu. Her istişare, ürünleri ve teknolojileri hedeflerinize ulaşmak için uygulamak nasıl öneriler sağlar. Bu işlem bir istişare tarafından bir Oky Newstar OEM ürün Yöneticisi ile başlar.

Şirket takım

1 Ekim 2013 tarihine kadar Okystar Group'un 1500'den fazla vasıflı işçi ve 50 teknisyeni var.

Oky Newstar ekibi mükemmellik ve hiçbir şey daha az beklemektedir.

İnsanların en değerli varlık olduğuna inanıyoruz. Herkes ekibi gururlandırmak için çalışır. Acımasız kişisel ve mesleki gelişim tarafından motive ediliyor ve birbirimize bu hedefleri gerçekleştirmemize yalnız başına yapabileceğimizden daha fazla başarmak için yardımcı olduğumuza inanıyoruz. Sürekli olarak daha iyi olmaya çalışan en iyi kişiyi işe alırız. Herkesin sanayiden ve eğilimlerden bir adım önde düşünerek vizyon sahibi olmasını bekliyoruz.

Oky Newstar ekibi, görevimiz doğrultusunda hareket eden biri olarak hareket eder.

Bir görev paylaşıyoruz. Bu misyonun dünyayı değiştireceğine ve bunu başarmak için birlikte çalışacağımıza inanıyoruz. Hep öğrenir, öğretir ve birbirimize paylaşılan görevimize ulaşmamıza yardımcı oluruz. Birbirimizin omuzlarında duruyor ve daha fazlasını elde etmek için birbirimizi destekliyoruz. Biz bir takımız.

Oky Newstar ekibi hizmete inanıyor.

Misyonumuz ve çalışmamız hakkında tutkulu insanlar kiralayacağız ve gösterilmiş bir hizmet öyküsü var. Hizmet vermenin yalnızca toplumsal ilerlemeyi değil kişisel kariyer büyümesini, sağlığı ve mutluluğu da geliştirdiğine inanıyoruz.

Oky Newstar ekibi güvenilir.

Güven, güçlü bir dürüstlük, dürüstlük ve hesap verebilirlik temelinde oluşturulmuştur. Güvenin, güçlü ve tutkulu bir ekip kurmada en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bunu desteklemek için açık, dürüst, doğrudan ve saygılı bir iletişime inanıyoruz. Hatalar için sorumluluk almaya inanıyoruz - bir değere dokunursanız, kendi değerinize sahipseniz.

Oky Newstar ekibi akıllıca çalışıyor.

Eylemlerimiz hakkında kasıtlıyız, ancak hedeflerimize ulaşmada sabırsızlanıyoruz. Yürütme kimsenin altında. Yangınları söndürmekten çok aydınlatmaya odaklanmayı severiz. Bu nedenle, daha sonra önemsiz, acil işi yapmaktan kaçınmak için şimdi önemli, acil olmayan çalışmaya odaklanırız. Herkesin başlangıç ​​ve bitirici olması gerektiğine inanıyoruz. Yeni bir sorun ortaya çıktığında, bizim sloganımız "Şimdi harekete geçin, daha sonra af dileyin".

Oky Newstar takımı tutumluydu.

Tutumlu olmanın becerikli olmasını ve işi mümkün olan en akıllı şekilde yerine getirmenin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Zaman ve para harcamadan işlerimizi hallederiz. İnanıyoruz ki, işler çok az gerçekleşebilirse, bir sürü şeyle biraz daha fazlasını gerçekleştirebiliriz.

Oky Newstar ekibi, herkesin lider olabileceğine ve herkesin örnek olması gerektiğine inanmaktadır.

Liderliğe yönelik tek gerçek eğitimin liderlik olduğunu, liderliğin verildiğini düşünmüyoruz. Başkalarını daha fazla hayal etmeye, daha fazlasını öğrenmeye, daha fazlasını yapınve daha fazla olmak için ilham veren eylemler yoluyla liderliğe inanıyoruz.

Oky Newstar Technology Co., Ltd
Room1105, B blok, Chinto teknoloji bina, Minzhi Road, LongHua, ShenZhen city, GuangDong Eyaleti, Çin
Tel:86-755-23578860
Çin iyi kalite Arduino Starter Kit Tedarikçi. Copyright © 2013 - 2018 arduinostarterskit.com. All Rights Reserved.